loading

Ładowanie...

KURS NA UPRAWNIENIA PRZEWODNIKA TATRZAŃSKIEGO II KLASY

Oddział Tatrzański PTTK zachęca koleżanki i kolegów przewodników do podnoszenia swoich kwalifikacji przewodnickich.

Marek Nodzyński

 

Centrum Przewodnictwa Tatrzańskiego podjęło decyzję o organizacji kursu na II klasę przewodnika tatrzańskiego wiemy, że zainteresowanie szkoleniem jest spore a musimy to skonkretyzować.
TERMIN – jak wszyscy wiecie aktualnie jesteśmy w trudnym okresie galopującej pandemii, tak więc podawanie konkretnej daty byłoby z naszej strony niepoważne. Jesteśmy przygotowani na rozpoczęcie kursu już jesienią bieżącego roku ale drugim realnym terminem jest wiosna 2022 roku. Wszystko zależeć będzie od sytuacji pandemicznej i poziomu wyszczepień.
Ale niezależnie od terminu już teraz powinniśmy znać potencjalną ilość chętnych, mających szanse spełnić warunki wstępne – niezbędne do przyjęcia na kurs. Ramowe wytyczne dotyczące wstępnych wymagań oraz ogólne informacje o szkoleniu znajdują się na zaktualizowanej stronie CPT.
Ilość chętnych w pewnym stopniu będzie też stymulować całkowity koszt kursu, który zostanie określony po oszacowaniu wstępnej ilości kandydatów.
Reasumując proszę aby wszystkie zainteresowane stowarzyszenia w terminie do 15 kwietnia przekazały imienną listę potencjalnie chętnych kursantów (oczywiście nie wiąże to z jakimikolwiek zobowiązaniem), do której będziemy się przymierzać. Po tym terminie zostanie podany koszt i jego program. Konkretna data rozpoczęcia kursu zostanie podana zgłoszonym kandydatom w momencie większej jasności pandemicznej.
Z Tatrzańskim Pozdrowieniem
Krzysztof Kulesza

Udostępnij