loading

Ładowanie...

Akcja – Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum

Zapraszamy do wzięcia udziału w pięknej i bardzo pożytecznej akcji.

W uzgodnieniu z Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pięknej i bardzo pożytecznej akcji „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum”.

Akcja ta trwa od 1 maja do 30 listopada br. i organizowana jest przez Hospicjum już po raz trzeci. Może w niej wziąć udział każdy, kto chce promować ideę hospicyjną poprzez wędrówki i zdobywanie górskich szczytów.

W celu włączenia się do akcji prosimy zgłosić się Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1, tel. 32 738 62 62, www.hispicjumojcapio.pless.pl , i wypełnić kartę uczestnictwa, aby otrzymać książeczkę „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum”, naklejki i chorągiewkę promującą akcję.

Regulamin akcji zamieszczony jest na stronie internetowej Hospicjum. Za zdobyte przez uczestników punkty, sponsorzy akcji wpłacają na rzecz Hospicjum kwoty pieniężne.

Hospicjum w Pszczynie jest hospicjum domowym, ale realizowana jest budowa hospicjum stacjonarnego i dziennego ośrodka pobytu dla osób starszych. Można na ten cel wpłacać także cegiełki pieniężne na konto podane na stronie internetowej.

Maciej Bętkowski

Prezes Koła Przewodników Tatrzańskich PTTK

im. Klimka Bachledy w Zakopanem

Udostępnij