loading

Ładowanie...

Przewodnicy PTTK Dzieciom

Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy w Zakopanem zorganizowało 12 lipca dla dzieci i młodzieży z Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce, społeczną wycieczkę do Doliny Strążyskiej w ramach akcji „Przewodnicy PTTK Dzieciom”.
Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali nowe Książeczki GOT i rozpoczęli ciekawą przygodę swojego życia – zdobywanie Górskich Odznak Turystycznych PTTK. Mieliśmy bardzo ładną, słoneczną pogodę i bardzo dobre warunki do poznania piękna i historii tej doliny. Dodatkowo każdy z uczestników miał zadanie sprawdzenia swojej koncentracji matematycznej i indywidualnie, bez porozumienia się z innymi uczestnikami wycieczki, policzenie mostków w dolinie. Okazało się, że nie było to takie łatwe, bo mostków jest wiele, a z koncentracją nie było najlepiej.
Wycieczka odbyła się w miłej, wesołej atmosferze i duże uznanie za to należy się paniom wychowawczyniom, które przyjechały z Ustki z dziećmi. Widać było dużą pracę dydaktyczną i wychowawczą włożoną w wychowanie dzieci i dużo serca wkładanego przez nie w tę pracę.
Wszyscy przeszli przez całą dolinę dochodząc do wodospadu Siklawica, a zrobione zdjęcia będą miłą pamiątką na całe życie.

przewodnik tatrzański
Maciej Bętkowski

Udostępnij